شبکه های اجتماعی

داتلود . مرجع دانلود فارسی

دانلود فارسی

داتلود . مرجع دانلود فارسی

Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

دانلود آهنگ تو فقط باش از مازیار فلاحی

دانلود آهنگ تو فقط باش از مازیار فلاحی

دانلود موسیقی ایرانی تو فقط باش از خواننده ی معروف مازیار فلاحی با کیفیت مناسب برای کاربران سایت داتلود قرار داده شده است. این اثر تیتراژ سریال تلوزیونی مینو شبکه ی ۱ ایران میباشد. میتوانید این موسیقی زیبا را در ادامه انلاین گوش بدین و در صورت تمایل برید برای دانلود این فایل موسیقی. و در ادامه متن اهنگ مازیار فلاحی رو به صورت کامل مشاهده کنید. در سایت های همکار دیده شده که این موسیقی دارای امتیاز های بالایی میباشد و وب گردان نظرات خوبی درباره ش ارسال کرده اند که تیم سایت داتلود تصمیم گرفت تا فایل این موسیقی زیبا و بیاد ماندنی را برای کاربران درج کند تا شما عزیزان دانلود کنید و لذت ببرید.هم اکنون میتوانید این اهنگ را از سایت داتلود مرجع دانلود فارسی دریافت کنید.

 

متن اهنگ مازیار فلاحی: تو فقط باش
(تو فقط باش تموم کمو کسریش با من با من با تمام دوری و طاقت و صبرش با من ) – (توفقط تب کن از این عشق بلا تکلیفم مردن و سوختن و باقی زجرش با من) – ( تو دلت قدم زدم تو روز بارونی بخواب روزای بهاری بارون و ابرش با من) – (پیرهن خاطراتو  زیر بارون تن کن خوندن ترانه و پاییز و عطرش با من) – (تو فقط با فقط باش تمومش با من). در این قسمت بیت بی کلامی پخش میشود. قسمت دوم متن اهنگ مازیار فلاحی: ( عاشقانه مثل یه قصه بنویس خوندنش با دل و جون سطر به سطرش با من) – ( تو فقط دلت بخواد یه روزی مال هم بشیم التماس ش به خدا حاجت و نذرش با من) – ( روی زخمای دلم کاشکی تو مرهم باشی آرزوم اینه همیشه تو کنارم باشی) – (آرزوم اینه فقط مال تو باشم ای کاش تو فقط باش فقط با من باش) . پایان متن موسیقی.

 

بخش انلاین موسیقی:

پسورد : www.dowtload.com
در صورتی که در هنکام دانلود با مشکل مواجه شده اید بر روی این لینک کلیک کنید
مطالب مرتبط
نظرات شما

:: ارسال نظر