شبکه های اجتماعی

داتلود . مرجع دانلود فارسی

دانلود فارسی

داتلود . مرجع دانلود فارسی

Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

دانلود فایرفاکس کوانتوم Mozilla Firefox Quantum 64.0

دانلود فایرفاکس کوانتوم Mozilla Firefox Quantum 64.0
Firefox – ابزاری از mozilla مرورگری امن با امکانات زیاد و قدرتمند. که از سرعت بالایی برخوردار میباشد. این که سریع تر عمل میکند به این خاطر است که با جاوا و کد های مربوط به آن سازگار است. اگر از مرورگر پیش فرض ویندوز ناراضی هستید میتوانید از ابزاری که سایت داتلود به شما پیشنهاد میکند استفاده کنید. این نرم افزار کاربردی برای کیفیت و کارایی خوب هم ردیف مرورگر های محبوب جهان شده است.همانطور که اشاره شده این مرورگر از امکانات زیادی برخوردار است که برخی از امکانات این نرم افزار از جمله بالا بودن سرعت بارگزاری صفحات سایت. که این مورد برای کاربرانی که از سرعت پایین بهره میبرند خبر خوبی خواهد بود. و کش نمودن بخشی از سایت ها که بیشتر وقت ها ثابت هستند برای بارگزاری سریتر در دفعات بعد است. و همین عمل باعث افزایش سرعت خواهد شد. و دیگر امکانات این نرم افزار محبوب امنیت کامل در محیط وب و جلوگیری از صفحات تبلیغاتی (Popup) و محافظت از رمز های عبور و پشتیبانی از نسخه ۵ (HTML) .
پشتیبانی از نسخه ۳ (CSS) که پایه اصلی طراحی ها در سایت است و پشتیبانی جاوا اسکریپت برای بارگزاری صفحات. سازگاری با فرمت های ویدیو و امکان تمام صفحه کردن و از فرمتی به نام webM استفاده میکند. و این قابلیت به کاربران این اجازه را میدهد که این فرمت ویدیویی انلاین را به راحتی اجرا کرده و با کیفیت بالا تماشا کنند. امکان گرفتن اسکرین شات از صفحات سایت. و مهم ترین انها قابلیت Search Bar و نمایش فایل های PDF و OGG و قابلیت Safe http header برای امنیت در وب گردی و انتخاب چندگانه زبانه ها در مرورگر به کاربران این اجازه را میدهد که چند تب را به صورت هم زمان منتقل کنند. و حتی صدا های آن ها را ببندید. و سازگاری با نسخه های مختلف مایکرو سافت . و انعطاف پذیری بالا ی نرم افزار در مواجه با سلایق. و امکان مشاهده افلاین صفحات سایت. خیلی از امکانات دیگر میباشد. نسخه ۶۴٫۰ این مرورگر با سرعت ۲ برابر نسیت به نسخه های قبل منتشر شده است. در ادامه میتوانید تصویری از داخل محیط نرم افزار و راهنمای نصب نرم افزار فایرفاکس و لینک های دانلود برای ویندوز و مک و لینوکس win/mac/linux را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که فایل هایی که دانلود میکنید پسور میخواهد که در پایین مشاهده میکنید. نسخه های جدید هم میتوانید در همین سایت دانلود کنید. هم اکنون میتوانید این نرم افزار رو از سایت داتلود مرجع دانلود فارسی دریافت کنید.

 

تصویر از محیط نرم افزار:

دانلود فایرفاکس کوانتوم Mozilla Firefox Quantum 64.0

راهنما:
نسخه مورد نیاز سیستم عامل خود را دانلود کنید و به طور معمولی نصب کنید.
پسورد : www.dowtload.com
در صورتی که در هنکام دانلود با مشکل مواجه شده اید بر روی این لینک کلیک کنید
مطالب مرتبط
نظرات شما

:: ارسال نظر