شبکه های اجتماعی

داتلود . مرجع دانلود فارسی

دانلود فارسی

داتلود . مرجع دانلود فارسی

Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

دانلود فتوشاپ ۲۰۱۹ – Adobe Photoshop CC v20.0.1.41

 

دانلود نرم افزار فتوشاپ ۲۰۱۹ – Adobe Photoshop – ابزار جدید شرکت adobe نرم افزار معروف فتوشاپ.در این پست میتوانید درباره ی این نرم افزار معروف بیشتر بدانید و میتوانید نسخه ی مورد نیاز سیستم عامل خود را دانلود کنید. بدون شک این نرم افزار یکی از بهترین و کاربردی ترین نرم افزار جهان میباشد. یک نرم افزار معتبر و قدیمی با قدرت بالا برای پردازش و ویرایش و بازسازی تصاویر. و برای تولید عکس با قرمت دیجیتال در وب استفاده میشود. این ابزار توانایی کار با چند رنگ از جمله (RGB)-(LIB)-(CMYK) و غیره را دارد. توجه داشته باشین که نرم افزار های شرکت adobe از نظر کاربردی فنی میباشند. و اگر کاربرانی که بخوان از این ابزار استفاده کنند اموزش های لازم رو ندیده باشند مسلما به مشکل میخورند.لازم به ذکر است که میتوانید در داخل سایت داتلود مرجع دانلود فارسی اموزش های لازم به صورت مقاله و ویدیو ای دانلود کنید.این نرم افزار از زبان های روز جهان و زبان فارسی پشتیبانی میکند. ورژن جدید نرم افزار فتوشاپ نسبت به نسخه های قبلی تغییرات زیادی کرده است. برخی از این تغییرات ماننده امکان وارد کردن رنگ از وب ها. و سازگاری با سخه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی. و تغییرات بعدی ویرایش ویدیو ها میباشد که حالا این نرم افزار دیگر فقط برای ویرایش عکس نخواهد بود. و تغییرات بعدی این است که به فیلتر ها افزوده شده است . وقابلیت نور پردازی ۲ بعدی و ۳ بعدی. و قابلیت طراحی تصاویر گرافیکی و از بین بردن تاری عکس و خروجی با بهترین کیفیت و افکت های اماده و توانایی مدیریت لایه ها و تغییر سایز تصاویر ها بدون افت کیفیت عکس. یکی از قابلیت های مهم این نرم افزار این است که در نسخه های قبلی برای ذخیره ی پروِه ها زمان زیادی رو میگرفت. و باعث میشد کاربران در آن زمان امکان کار روی نرم افزار رو از دست بدهند. ولی حالا با این نسخه ی جدید فتوشاپ میتوانید به انجام امور دیگری در نرم افزار بپردازن. و اما (Adobe CreativeSync) این امکان رو به کاربران میدهد که در نسخه موبایل به تصاویر خودتان دسرسی  توجه داشته باشین نسخه ی ویندوز و مک رو دانلود کنید و برای لینوکس باید از ابزار های میانه استفاده کنید.توجه داشته باشید که فایل هایی که دانلود میکنید پسور میخواهد که در پایین مشاهده میکنید. نسخه های جدید هم میتوانید در همین سایت دانلود کنید هم اکنون میتوانید این نرم افزار را از سایت داتلود مرجع دانلود فارسی دریافت کنید.

 

تصویر از محیط نرم افزار:

دانلود فتوشاپ 2019 - Adobe Photoshop CC v20.0.1.41

 

راهنما:
اول اتصال خود را از اینترنت قطع کنید. و فایل را اکسترکت کنید. و حالا ابزار CCMaker رو اجرا کنید. و بر گزینه ی Install کلیک کنید. و driver.xml که در فایل products است را انتخاب کنید.توجه داشته باشین که حتما باید تیک گزینه ی Install AMTEmu رو بردارید. برنامه رو اجرا کنید و به این مسیر بروید Edit - Preferences - General . و بر روی گزینه ی Disable Home Screen کلیک کنید. تمامی برنامه های اجرایی رو بلاک کنید و اینترنت خود را متصل کنید و نرم افزار رو اجرا کنید.
پسورد : www.dowtload.com
در صورتی که در هنکام دانلود با مشکل مواجه شده اید بر روی این لینک کلیک کنید
مطالب مرتبط
نظرات شما

:: ارسال نظر