شبکه های اجتماعی

داتلود . مرجع دانلود فارسی

دانلود فارسی

داتلود . مرجع دانلود فارسی

Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

دانلود فیلم کمدی تگزاس با کیفیت مناسب

دانلود فیلم کمدی تگزاس با کیفیت مناسب

دانلود فیلم سینمایی کمدی به نام تگزاس
محصول ایرانی با کیفیت مناسب با موضوع کمدی . نویسندگان این فیلم سینمایی : بابک کایدان و میثم کایدان کارگردان این اثر مسعود اطیابی میباشد. تهیه کننده : ابراهیم عامریان . با هنرنمایی بازیگران ایرانی و خارجی : لی بوم بوم و فرانسیس لیما و  تی آگو متوس و توگان تی شی را و گابریلا پتری و سام درخشانی و پژمان جمشیدی و حمید فرخ نژاد . سال ساخت این فیلم سینمایی ۱۳۹۶ میباشد. و در همون سال ۹۶ انتشار شده است. مدت زمان این فیلم ۱۱۵ دقیقه میباشد. که شما میتوانید با دانلود این فیلم سینمایی از هر دقیقه ی این فیلم لذت ببرید. فیلم تگزاس در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ در سینماها اکران شده. خلاصه ای از داستان فیلم تگزاس را در ادامه میتوانید مشاهده کنید. لطفا قبل از دانلود هم تیزر را تماشا کنید و هم داستان را بخوانید اگه خوشتان امد. فایل رو دریافت کنید. خلاصه داستان: داستان این فیلم سینمایی کمدی در باره ی ۲ دوست به نام بهرام و ساسان میباشد. که اسم اصلی انها جمشیدی و درخشانی میباشد. کل داستان فیلم در برزیل میباشد که قضیه از این قرار است که سال هاست که ساسان در برزیل زندگی کرده است و بهرام هم میخواد به برزیل برود. اما در این مسیر ماجراهایی دیدنی و خنده دار برای انها بیش می اید. هم اکنون میتوانید این فیلم را از سایت داتلود مرجع دانلود فارسی دریافت کنید.

 

تیزر فیلم تگزاس:

 

 

راهنما:
لطفا برای تماشای فیلم اگر مالتی مدیا پلیر ندارید از سایت داتلود مرجع دانلود فارسی. دانلود کنید و به طور معمول در سیستم عامل خود نصب کرده و این فیلم سینمایی را دانلود کرده و تماشا کنید.
پسورد : www.dowtload.com
در صورتی که در هنکام دانلود با مشکل مواجه شده اید بر روی این لینک کلیک کنید
مطالب مرتبط
نظرات شما

:: ارسال نظر