شبکه های اجتماعی

داتلود . مرجع دانلود فارسی

دانلود فارسی

داتلود . مرجع دانلود فارسی

Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

دانلود نرم افزار نرو Nero Platinum 2019

دانلود نرم افزار نرو Nero Platinum 2019

دانلود نرم افزار نرو Nero Platinum 2019 . یکی از نرم افزار های قدرتمند که از طرف یک شرکت المانی ارائه شده و این نرم افزار دارای بسته ی کامل ۱۵ ابزار کاربردی میباشد. و حتما شما که قصد مشاهده و دانلود این مطلب رو دارید با نرم افزار نرو اشنا هستید.  یک ابزار چند رسانه ای با امکانات فراوان از جمله: ساخت cd , dvd  برای فایل های صوتی و تصویری و دیگر فایل ها. و کپی کردن با دقت بالا و سرعت و قدرت بالا در رایت کردن میباشد. Nero Platinum یک نرم افزار کاربردی میباشد. و با ابزار Recode میتوان به راحتی فرمت های فایل ها را تغییر داد. برخی از ویژگی های این نرم افزار از جمله: فیلم hd . امکان گذاشتن جلوه  و افکت و برچسب بر روی فایل های صوتی و تصویری. امکان رایت انواع فایل ها . و امکان وارد کردن فیلم و عکس از دوربین ها . و امکان ضبط صدا و ویژگی قفل گذاری برای کپی نکردن . و امکان تهیه نسخه پشتیبانی افزایش سرعت نصب نرم افزار و مدیریت اسان در ابزار میباشد. در این بسته به وسیله ی Nero MediaHome میتوان جدید ترین فایل های منتشر شده را مشاهده کرد. و همچنان میتوان فایل دلخواه را ویرایش یا رایت کرد. و Nero Burning Rom یکی دیگر از ابزار های کاربردی نرو میباشد که به وسیله ی آن میتوان چند دیسک را در یک زمان باهم رایت کرد. به عنوان مثال اگر دو عدد رایتر داشته باشید میتوانید به طور همزمان آن ها را رایت کرد. و با استفاده از Nero Express میتوان به آسانی فایل ها را سریع رایت کرد. و مسئله ی مهم اینجاست که بعد از رایت کردن باید از صحت آن با خبر باشیم که با استفاده از ابزار Nero RescueAgent میتوانید به راحتی از صحت آن باخبر شد. و اطلاعات صدمه دیده را بازیابی کرد . و اخرین بخش این نرم افزار  Nero Video نام دارد که با استفاده از آن میتوانید با افکت های اماده ای که داره به راحتی و حرفه ای به ویدیو ها جلوهای جالبی بدهید. هم اکنون میتوانید این نرم افزار را از سایت داتلود مرجع دانلود فارسی دریافت کنید.

تصویر از محیط نرم افزار:

 

 

راهنما:
اول انتی ویروس و نت سیستم خود را غیرفعال کنید. و نرم افزار را نصب کنید و در اغاز نصب از شما سریال میخواهد که در فایل dowtload.txt میتوانید مشاهده کنید و بعد سریال را وارد کنید. وبعد از اتمام نصب فایلی که در در پوشه ی Patch موجود است را به صورت Run as Administrator اجرا کرده و پیغامی برای شما نمایش داده میشود که باید گذینه ی no را کلیک کنید. حالا میتوانید بدون هیچ مشکلی از این نرم افزار استفاده کنید.
پسورد : www.dowtload.com
در صورتی که در هنکام دانلود با مشکل مواجه شده اید بر روی این لینک کلیک کنید
مطالب مرتبط
نظرات شما

:: ارسال نظر