شبکه های اجتماعی

داتلود . مرجع دانلود فارسی

دانلود فارسی

داتلود . مرجع دانلود فارسی

Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

نرم افزار دانلود منیجر Download Manager 6.32 برای کامپیوتر

نرم افزار دانلود منیجر Download Manager 6.32 برای کامپیوتر

نرم افزار دانلود منیجر Download Manager 6.32
برای سیستم عامل ویندوز میباشد. که یکی از محبوبترین و قوی ترین نرم افزار ها در زمینه ی دانلود در اینترنت برای کاربران میباشد. که توسط این نرم افزار میتوانید فایل هایی که از داخل وب میخواهید دریافت کنید. از این ابزار استفاده کنید. ویژگی جدیدی که به آن اضافه شده بشتیبانی از تمامی نسخه های ویندوز میباشد. این ابزار به دلیل تقسیم فایل های دانلود میتوان سرعت اینترنت را افزایش دهد. یکی دیگر از امکانات این نرم افزار resume نام دارد که به طور مثال اگر در مواقعی درحال دانلود بودین و به هر دلیلی دریافت فایل به مشکل خورد میتوانید بعدا به دانلود ادامه ی آن بپردازید. و در هنگامی که در وب ویدیویی را تماشا میکردین به صورت خودکار این نرم افزار عبارت Download this video را برای شما نمایان میکند که اگر قصد دانلود آن ویدیو را داشتید بتوانید به راحتی آن را دریافت کنید. برخی از ویژگی های نرم افزار دانلود منیجر ازجمله: سازگاری با مرورگر ها و ویژگی محدودکردن سرعت و دسته بندی فایل ها و پشتیبانی از فایل های zip . و جلوگیری از دانلود های تکراری. و پشتیبانی از تمامی زبان ها و زبان شیرین ایرانی. و ویروس یابی از فایل های دریافت شده. هم اکنون میتوانید این نرم افزار را از سایت داتلود مرجع دانلود فارسی دریافت کنید.

 

تصویر از محیط:

نرم افزار دانلود منیجر Download Manager 6.32 برای کامپیوتر

راهنما:
اول انتی ویروس خود را غیر فعال کنید و بعد فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید و بعد فایل اجرایی موجود را نصب کنید و بعد از نصب، فایل Patch را به صورت Run As Administrator اجرا کنید.
پسورد : www.dowtload.com
در صورتی که در هنکام دانلود با مشکل مواجه شده اید بر روی این لینک کلیک کنید
مطالب مرتبط
نظرات شما

:: ارسال نظر